"Damla Projesi" gönüllülerinden ziyaret

Yaşam 12 Mayıs 2018 14:59
Videoyu Aç "Damla Projesi" gönüllülerinden ziyaret
A
a

"Damla Projesi" gönüllülerinden ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından 4 yıldır yürütülen "Damla Projesi" kapsamında Siirt’e gelen 7’si yabancı uyruklu 30 üniversite öğrencisi, Siirt Valisi Ali Fuat Atik ve çeşitli sivil toplum örgütleri ile basın kuruluşlarını ziyaret etti.
Siirt Valiliği Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen ziyarete Vali Atik, öğrencilerle sohbet ederek tanıştı,  proje ile ilgili düşüncelerini sordu. Vali Atik, proje ile gençlere yönelik güzel dokunuşlar gerçekleştirildiğini aktararak, "Ümit ediyorum damlalar yağmur tanelerine dönüşür. İlim ve ahlak seviyeleri yüksek gençlerimiz; vatan, millet sevgisiyle kurulan gönül köprülerini daha da güçlü hale getirir. Projenin hayata geçirilmesinde başta Gençlik ve Spor Bakanlığımıza destek veren tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ederim" dedi.
Proje hakkında bilgi veren Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri Metin Ayvazoğlu, Damla Projesinin Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen bir gönüllülük harekâtı olduğunu ifade etti, Ziyaretin son bölümünde Damla Gönüllüleri Vali Atik’e ziyaretleri anısına plaket ve damla rozeti verdi. Ziyarette, Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri ve Proje Sorumlusu Metin Ayvazoğlu da bulundu. Gençler valilik ziyaretinin ardında çeşitli sivil toplum örgütü ve basını ziyaret ederek görüşlerini aldı.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
anket ANKET

Yeni Tasarımı Nasıl Buldunuz ?

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat