"Siirtliler kaliteden yana"

Yaşam 24 Mart 2018 17:06
Videoyu Aç "Siirtliler kaliteden yana"
A
a

"Siirtliler kaliteden yana"

5 Nisan'da yapılacak seçimlere yeniden aday olan Siirt TSO Başkanı Güven Kuzu, Türkiye'nin tanınmış iş adamı Nihat Özdemir'i de içinde yer aldığı bir ekibe Siirtlilerin destek verdiğini aktardı

Gazetecilere açıklamada bulunan TSO Başkanı Kuzu, 5 Nisan'da yapılacak seçim öncesi tüm üyelerden destek beklediğini aktardı. Kuzu, Nihat Özdemir gibi değerli şahsiyetlerle beraber hareket etme kararı aldıklarını, yeni dönemde Nihat Özdemir ile Türkiye'nin ve bölgenin bir kalkınma beklentisi içinde olduğunu aktardı.

Tüm üyelerden destek beklediğini aktaran Kuzu, oy verme işleminin 09.00-16.00 saatleri arasında gerçekleştirileceğini aktararak, öncelikle aday olacakların kendi grubundan çıkması gerektiğini söyledi. Kuzu, "Benim dördüncü dönenin, kazanırsa 5. Dönemim olacak. Nihat Özdemir ile bu görevi yürüteceğiz. Aramıza yeni arkadaşlar katacağız. Biz 4 dönem önce geldiğimizde Siirt Ticaret ve Sanayi Orasının yeri bile yoktu. Finansman sağladık bir bina kazandırdık. Siirt'in sorunlarını her platformda dile getirdik, KOSGEB ve DİKA gibi kalkınma ajanslarının kurulması için bizzat girişimde bulundu. Kırsal kalkınma Yatırımlarından Siirt'in fazla pay olması ve Siirt'in sorunlarının çözümü için ilgili mercilerde destek istedik. Ayrıca İSO belgesini Siirt'e kazandırdı. Kosgeb ve DİKA ile ortak çalışmalar yaptık, yeni dönemde üyelerimiz odaya gelmeden işlemlerini bizzat internet üzerinden yapabilecekler. Nihat beyle beraber elimizden geldiğince TSO'nun ismini yüceltmeye çalışıyoruz. Bizim görevimiz burada temsiliyeti sağlamaktır. Oda'nın diğer görevlileri zaten genel sekreter ve memurlar yapıyor. Önümüzdeki dönemde Cumhurbaşkanlığı, milletvekili ve belediye seçimleri var. Bu dönemde ilimizin etkinliğini artması için temsil anlamda ön plana çıkması gerekir. Elimizden geldiğine hizmet ettik, etmeye çalışıyoruz. Seçimlerin ilimize ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
anket ANKET

Yeni Tasarımı Nasıl Buldunuz ?

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat