Başkan Taşkın’dan  Ziyaret

Yaşam 25 Nisan 2018 15:39
Videoyu Aç Başkan Taşkın’dan  Ziyaret
A
a

Başkan Taşkın’dan  Ziyaret

Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, Algül, Ulus, Doğan, Barış ve Bahçelievler mahallelerinde incelemede bulunarak vatandaşlar ile görüş alışverişinde bulundu.
Algül, Ulus, Doğan, Barış ve Bahçelievler Mahallelerindeki çocukların, Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın'a yoğun ilgi göstererek sevgi gösterisinde bulundular. Doğan ve Algül Mahallelerinde yapılan ve yapılacak çalışmalar ilgili incelemelerde bulunan Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın’a vatandaşlar tarafından yoğun ve samimi ilgi gösterildi. Mahalle sakinleri ile görüşen Başkan Taşkın vatandaşların taleplerini dinleyerek isteklerini birim müdürlerine iletti.
Gezi ziyaretlerine Bahçelievler mahallesinde devam eden Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, incelemeler esnasında etrafına toplanan çocuklarla sohbet edip sorduğu sorulara doğru cevap verenlere basketbol topu hediye etti.
Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz tarafından başlatılan 22 yeni park çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Vekili Taşkın parkların bir kısmının ramazan bayramına biteceğini belirtti.

1000
icon
arap 30 Nisan 2018 11:29

kusura bakmadan sizlerden özür dileyerek birşey demek istiyorum kayyumbeyden daha çok muratbey kayyum gibi kendini halka göstermeye çalışıyoru kendileri çıkarı olan yerleri çok iyi biliyor başka çıkarı olan yerleri terk etti şunu söylemek istiyorum muratbey gibi insanlar lazım değil bize dava adamı lazım dava çıkar adamı değil

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
anket ANKET

Yeni Tasarımı Nasıl Buldunuz ?

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat