Başkan Vekili Taşkın’dan Vilayetler Birliği Anaokuluna ziyaret

Yaşam 28 Nisan 2018 16:04
Videoyu Aç Başkan Vekili Taşkın’dan Vilayetler Birliği Anaokuluna ziyaret
A
a

Başkan Vekili Taşkın’dan Vilayetler Birliği Anaokuluna ziyaret

Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın Kooperatif mahallesindeki Vilayetler Birliği Anaokuluna bir ziyaret gerçekleştirdi.
Anaokulu öğrencilerini sınıflarında ziyaret eden Başkan Vekili Taşkın, minik öğrencilerle yakından ilgilendi. Sınıf öğretmenlerinden bilgi alan Başkan Vekili Taşkın, eğitim hayatının başında olan öğrencilere başarılar diledi. Vilayetler Birliği Anaokulunu Orhan Danış birlikte okul bahçesinde incelemelerde bulunan Başkan Vekili Taşkın, “Bugünün minikleri yarının büyükleri olacak. Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Onların en iyi şekilde eğitim almaları için belediye olarak tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Her konuda öğretmenlere ve öğrencilerimize destek veriyoruz vermeye de devam edeceğiz” dedi.
Vilayetler Birliği Anaokulu Afacanlar sınıfı öğretmeni Serap Merdan, sosyal medya üzerinden iletişim kurarak Çanakkale Zübeyde Anaokulu ile kardeş okul oldu. Bu kapsamda iki okul arasında gerçekleşen kardeş okul projesi kapsamında Afacanlar sınıfı öğretmeni Serap Merdan, Çanakkale Zübeyde Anaokulu öğrencilerinden gelen tebrik kartlarından bir tanesini Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın’a hediye etti. Başkan Vekili Taşkın bu anlamlı hediyesinden dolayı Serap Merdan Öğretmene teşekkür etti. Ayrıca Afacanlar sınıfı öğrencisi Ali Ekber, Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın’a okullarına geldiği için teşekkür etti.
Okul Müdürü Orhan Danış, Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın’a okullarını ziyaret ettiği için ve verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.   

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
anket ANKET

Yeni Tasarımı Nasıl Buldunuz ?

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat