Cumhurbaşkanından havaalanı ve Tıp müjdesi

Yaşam 9 Nisan 2018 17:01
Videoyu Aç Cumhurbaşkanından havaalanı ve Tıp müjdesi
A
a

Cumhurbaşkanından havaalanı ve Tıp müjdesi

"Havaalanı bitiyor, nitekim Cumhurbaşkanımız çok güzel müjdeler verdi. Tıp Fakültesi ve Havaalanı. Mevcut havaalanının iyileştirilmesi noktasında önemli çalışmalar yapılıyor Pistin uzatılması yapılıyor ve terminal binası da yıkılarak yapılıyor. Cumhurbaşkanımızın halka sözüdür. Siirtlilerin içi rahat olsun 6 ve 7 aydan sonra artık buradan (Siirt Havaalanından) uçacağız. Yatırımcı için de havaalanı çok önelidir. Önümüzdeki dönemlerde hem yatırım için hem de havaalanı umutluyuz"
"Siirtlilerin sorunlarını her zaman dile getirdik"
 
"Oda olarak bundan sonra çalışmalarımız daha aktif olacak, bundan sonra yerel basın ve sosyal medya ile daha çok çalışacağız, internet üzerinden çalışmalarımızı artırıyoruz. Ayrıca üyelerimiz odaya gelmeden tüm işlemleri yapacak. Ayrıca yeni dönemde DİKA ve KOSGEB ile daha aktif çalışacağız, 'gelin proje üretin biz üzerimize düşeni yapacağız' , ayrıca özel sektörün devletin yatırımlarından faydalanması gerekir. Nefes Kredisi çıktı, bizim anlaşmalı olduğumuz dört banka var, üyelerimize çağrımız gelip bu kredilerden başvursunlar biz de işleri kolaylaştırmak için gereğini yapalım" dedi.

1000
icon
ahmet han 11 Nisan 2018 09:49

maalesef kaybeden Siirt oldu yeni yönetim ve kurtalan da yapılması gereken havaalanın engel olmasına kurtalan halkı hiç bir zaman unutmayacak ayrıca şuan ki havaalanı geçici bir havalanı uçaklar ınemezler yazın bıle sıs var ama maalesef bazı lobiler yeni havaalanına engel oldular bizde onlara sandıkta engel olacağız seçim az kaldı ey arap lobisi

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
anket ANKET

Yeni Tasarımı Nasıl Buldunuz ?

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat