İlin sorunlarıyla yakından ilgileniyor

Yaşam 12 Nisan 2018 16:33
Videoyu Aç İlin sorunlarıyla yakından ilgileniyor
A
a

İlin sorunlarıyla yakından ilgileniyor

İlimiz Valisi Ali Fuat Atik, gazetemizi ziyaret ederek haber mutfağı olarak tabir edilen çalışma alanını gördü, baskı makinasını yakından inceledi.
Atandığı ilimizde kısa sürede yaptığı çalışmalarla kendini sevdiren Vali Atik, gazetemiz Genel Yayın Yönetmeni Atilla Durak'tan çalışmalarla ilgili bilgi aldı, gazete personeliyle bir müddet sohbet etti. Kamuoyu ile halk arasında önemli bir görevi icra eden basın mensuplarının çok önemli bir görevi icra ettiğini aktaran Vali Atik, ilimizdeki gazetecilerin doğru haber almalarını sağlamak için çalışma şartlarını kolaylaştırdığını, toplumsal konularda basın müdürlüğü kanalıyla anında bilgilendirme yapıldığını aktardı.
Siirt'in sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini aktaran Vali Atik, gerek Siirt Milletvekili Yasin Aktay ile gerekse kamu kurum ve kuruluşlarla güzel bir koordinasyon sağlayarak iyi bir ekip kurarak ilin sorunlarını en yetkili mercilere aktarmaktan geri kalmadıklarını söyledi.
Vali Atik, hafta sonu ilimize teşrif eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan hanımefendiyi de ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu aktararak, nitekim sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Eşi Emine Erdoğan'ın memnun bir şekilde ayrılmış olmalarından büyük mutluluk duyduğunu söyledi.
Nitekim Cumhurbaşkanı Erdoğan, Siirt ziyareti sonrası Van'a giderken, Siirt ziyaretinde yoğun bir kalabalık ve güzel bir organizasyonla karşılaştığını dile getirerek; ziyaretten duyduğu memnuniyeti birada ifade etmesi Siirtlileri sevindirdi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
anket ANKET

Yeni Tasarımı Nasıl Buldunuz ?

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat