Vali Atik’ten Vatandaşlara Davet Var

Yaşam 24 Mart 2018 16:55
Videoyu Aç Vali Atik’ten Vatandaşlara Davet Var
A
a

Vali Atik’ten Vatandaşlara Davet Var

Siirt Valisi Ali Fuat Atik, 27 Mart – 1 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ‘5’inci Siirt Kitap Fuarı’na tüm vatandaşları davet etti.
Güneydoğu Anadolu Bölgesinde istikrarlı bir şekilde sürdürülen, en prestijli kitap fuarı olarak da bilinen ve geçtiğimiz yıl binlerce kişinin ziyaret ettiği Siirt Kitap Fuarı, Siirt Valiliği himayelerinde, Siirt Belediyesi’nin ev sahipliğinde 27 Mart Salı günü kapılarını kitapseverlere açıyor.
Vali Atik, 12 bin yıllık köklü geçmişi, zengin tarihsel birikimi, doğal güzellikleri ve inanç turizmiyle, hoşgörünün ve sevginin barışla yoğrulduğu, içinde farklı dillerin konuşulduğu huzur ve kardeşlik şehri Siirt ilimizde, her geçen yıl daha da gelişerek, bir kültür şöleni kimliğini kazanan Siirt Kitap Fuarı’nın bu yıl 5’incisinin düzenleneceğini belitti.
Siirt’in sosyal ve kültürel hayatına önemli bir katkı sunan Siirt Kitap Fuarı’nın tam anlamıyla bir kitap ve kültür şölenine dönüştüğünü ifade eden Vali Atik, 5’inci Siirt Kitap Fuarı bu yılda “Çocuklar Gelecekteki Meslekleri ile Buluşuyor” sloganı ile ülkemizin önde gelen 60 yayınevi ile birçok yazar ilimize gelerek, okuyucularıyla kucaklaşacaktır.” dedi.
Vali Atik, Huzur adası konumunda olan ilimizde bir kültür şenliği havasında gerçekleştirilecek olan 5’inci Siirt Kitap Fuarına tüm vatandaşları davet etti.
 
27 Mart 2018 Salı günü saat 11.00’de kapılarını açacak olan 5'inci Siirt Kitap Fuarı, 1 Nisan Pazar gününe kadar, 10.00 – 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. 
 
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
anket ANKET

Yeni Tasarımı Nasıl Buldunuz ?

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat