Canlı Yayın Play Button
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Siirt 3°C
Karla Karışık Yağmur

İHALE İLANI

REKLAM ALANI
23.11.2018
54
A+
A-

İHALE İLANI

TAM OTOMATİK BAKTERİ İDENTİFİKASYON VE ANTİBİYOTİK DUYARLILIK (ANTİBİYOGRAM) KİTİ KARŞILIĞI LABORATUVAR CİHAZI ALIMI

DEVLET HASTANESİ -SİİRT SAĞLIK BAKANLIĞI BAKAN YARDIMCILIKLARI

TAM OTOMATİK BAKTERİ İDENTİFİKASYON VE ANTİBİYOTİK DUYARLILIK (ANTİBİYOGRAM) KİTİ KARŞILIĞI LABORATUVAR CİHAZI ALIMI alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İhale Kayıt Numarası:2018/601491

 

1-İdarenin
a) Adresi:Yenimahalle Güres Cad. Termol Mevkii KYK bitişiği Merkez / Siirt SİİRT MERKEZ/SİİRT
b) Telefon ve faks numarası:4842231021 – 4842246533
c) Elektronik Posta Adresi:siirtdhs4@saglik.gov.tr
ç) İhale dokümanının görülebileceği internet adresi (varsa):https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu malın

a) Niteliği, türü ve miktarı:İDENTİFİKASYON KİTİ: 1000 TEST ANTİBİYOGRAM KİTİ: 1000 TEST
Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.
b) Teslim yeri:SİİRT DEVLET HASTANESİ LABORATUVAR SARF DEPOSU
c) Teslim tarihi:Cihazın kurulumu sözleşmenin imzalandığı tarihinden itibaren 15 gün içerisinde hastanenin belirlemiş olduğu yerle yapılacaktır. Yüklenici, işe başlama tarihi ile işin son bulacağı tarihler arasında, uhdesinde kalan kitleri ilgili birimin email veya fax yoluyla sipariş mektubu gönderdiği tarihten itibaren 10 (gün) iş günü içerisinde teslim edecek olup, sözleşme sonuna kadar kitleri peyder pey teslim edecektir.

3- İhalenin

a) Yapılacağı yer:Siirt Devlet Hastanesi (Yenimahalle Güres Cad.Termol Mevkii KYK bitişiği Merkez / Siirt ) Toplantı Salonu
b) Tarihi ve saati:04.12.2018 – 11:00
 1. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:
  4.1.İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler:
  4.1.2.Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri;
  4.1.2.1. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,
  4.1.2.2. Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,
  4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.
  4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat.
  4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.
4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

 

4.3. Mesleki ve Teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1.
4.3.1.1. Yetkili kurum ve kuruluşlara kayıtla ilgili belgeler:
İstekliler ve teklif ettikleri ürün/ürünlerin T.C. İlaç ve Tıbbi Cihaz Ulusal Bilgi Bankası (TITUBB) sistemine kayıtlı ve tıbbi cihazlar/ürünler için yapılan kayıtlarda bildirimlerde “Sağlık Bakanlığın Tarafından Onaylıdır.” ibaresi aranacaktır. Ayrıca piyasada tıbbi cihazlar/ürünler arz eden ve ihaleye teklif veren isteklilerin, TITUBB´da ilgili ürünlerin tedarikçi firmalarının (üretici/ithalatçı) bayisi olarak tanımlanmış olması gerekmektedir. İhaleye teklif veren istekli tedarikçi firma (üretici/ithalatçı) ise kendisine ait, bayi ise tedarikçi firma ve bayisi olarak tanımlandığını gösterir TITUBB kayıtlarını (T.C Sağlık Bakanlığının ilgili web sitesinden alınan kayıt belgeleri) teklif ettikleri ürün/ürünlere ait TITUBB kayıtları ile birlikte İhale Komisyon Başkanlığına sunacaklardır. İhale Komisyon Başkanlığı istekli ve ürünlerin T.C. Sağlık Bakanlığnın ilgili web sitesinden onaylı olup olmadığının teyidini yapacaklardır.
4.3.2. Tedarik edilecek malların numuneleri, katalogları, fotoğrafları ile teknik şartnameye cevapları ve açıklamaları içeren doküman:
-İstekliler, kurulacak cihazın ve çalışılacak kitlerin teknik bilgilerini içeren dokümanları( katalog, fotoğraf, prospektüs, kullanım klavuzu gibi) teklifleri ile birlikte sunacaklardır.
-İhale komisyonu gerekli gördüğü takdirde demostrasyon isteyebilir. Demonstrasyonun yapılacağı yer ve tarihi komisyonca bildirilecektir.

-Kurulacak cihaz ihale sözleşme süresi bitimine kadar 10 (on) yaşını aşmayacak şekilde olmalıdır.

5.Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. Bu ihaleye sadece yerli istekliler katılabilecek olup yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.

7. İhale dokümanının görülmesi ve satın alınması:
7.1. İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebilir ve 30 TRY (Türk Lirası) karşılığı Siirt Devlet Hastanesi Satınalma Birimi ([İstekliler ihale dokümanı satış bedeli tutarını Siirt Devlet Hastanesi Halk Bank A.Ş. Siirt Şubesi TR39 0001 2009 6930 0005 0000 73 nolu hesabına (ihale kayıt numarası belirtilerek ve doküman bedeli olduğuna ilişkin kayıt düşülerek) yatırdıklarına dair dekontu idareye sunmak suretiyle ihale dokümanını satın alabilirler.] adresinden satın alınabilir.
7.2. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları veya EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri zorunludur.

8. Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Siirt Devlet Hastanesi (Yenimahalle Güres Cad.Termol Mevkii KYK bitişiği Merkez / Siirt ) Satın Alma Birimi adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir.

9. İstekliler tekliflerini, mal kalem-kalemleri için teklif birim fiyatlar üzerinden vereceklerdir. İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle her bir mal kalemi miktarı ile bu mal kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.
Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

10. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

11. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (doksan) takvim günüdür.

12. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.
13.Diğer hususlar:

İhale, Kanunun 38 inci maddesinde öngörülen açıklama istenmeksizin ekonomik açıdan en avantajlı teklif üzerinde bırakılacaktır.

Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.