USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
GÜNDEM

Baykan da Kamu Kurumlarının Çalışmaları Masaya Yatırıldı

Baykan da Kamu Kurumlarının Çalışmaları Masaya Yatırıldı

Baykan da Kamu Kurumlarının Çalışmaları Masaya Yatırıldı
10-08-2022 20:15
Google News

Siirt’in Baykan ilçesinde kamu kurumlarının yaptığı çalışmalar masaya yatırıldı

Kaymakam ve Belediye Başkan V. Emin Bağlının Başkanlığında kaymakamlıkta düzenlenen toplantıda kamu kurum müdürleri çalışmaları hakkında bilgi verdiler ve koordinasyon gerektiren konuları dile getirdiler.

Toplantıda konuşan Kaymakam / Belediye Başkan V. Emin Bağlı  kamu kurum ve kuruluşları arasındaki koordinasyonun önemine değindi.

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yürütülen iş ve işlemlerin daha hızlı ve çözüm odaklı bir şekilde yürütülmesinin sağlanması gerektiğine değinen Kaymakam / Belediye Başkan V. Bağlı : “Hem Kaymakamlık, hem Belediye hem de ilçemizde faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlarımızın kapıları sonuna kadar vatandaşlarımıza açık olacak. Bu konuda Kurum Müdürlerimizin hassasiyet göstermeleri gerekir. Biz Baykanlı Hemşehrilerimize en iyi şekilde hizmet etmek için buradayız. Hem kapılarımız hem de gönüllerimiz vatandaşlarımıza açık olacak, vatandaşlarımızın derdiyle dertlenip, üzüntüsünde yanında olacağız, sevincini birlikte paylaşacağız. Tüm gayretimiz ve çabamız vatandaşlarımızın memnuniyeti içindir. Onun için var gücümüzle vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ