USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
EKONOMİ

Kermesten elde edilen gelirler yetim ve muhtaç ailelere ulaştırıldı

Kermesten elde edilen gelirler yetim ve muhtaç ailelere ulaştırıldı

Kermesten elde edilen gelirler yetim ve muhtaç ailelere ulaştırıldı
14-11-2022 13:34
14-11-2022 13:35
Google News
Siirt’te faaliyet yürüten Siirt Umut Kervanı, kermes gelirlerini yüzlerce yetim ve muhtaç aileye gıda kolisi ve et kumanya olarak dağıttı.
Siirt Umut Kervanı, geçtiğimiz haftalarda fakir, yetim ve yardıma muhtaç aileler yararına kermes düzenledi. 
Halkınyoğun ilgi gösterdiği kermes, 4 gün sürdü. Siirt Umut Kervanı kermesten elde ettiği gelir ile daha önce tespit ettiği yüzlerce yetim, muhtaç ve mağdur aileye gıda kolisi ve et kumanya olarak dağıttı. Konu hakkında açıklama yapan Umut Kervanı Başkanı Ramazan Tokdemir, kendilerine destek veren hayırseverlere teşekkür ederek yardımlarının devam edeceğini söyledi.
Hazırladığımız gıda ve kırmızı eti bu günde fakir yetim ve muhtaçlara dağıttık Geçen haftalarda Siirt’te bir kermes düzenlediklerini ve Kermesten elde edilen gelirle yetim, muhtaç aileye gıda kolisi ve et kumanya olarak dağıttıklarını ifade eden Tokdemir. “50 koliye yakın gıda kolisi ve 20 paket kırmızı et hazırladık. Hazırladığımız gıda ve kırmızı eti bu günde fakir, yetim ve muhtaçlara dağıttık. Bu konuda bize destek veren bütün hayırseverlere teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.
Gelin bize destek çıkın ihtiyacı olan ailelere kömür ve odun yarımını ulaştıralım Kış mevsimine girilmesi hasebiyle birçok yardıma muhtaç insanın kendileri odun ve kömür yardımı için başvuruda bulunduklarını ifade eden Tokdemir, “Fakat yeterli imkânımız olmadığı için fakirlerin bu talebine şu anda cevap veremiyoruz. Biz buradan hayırseverlere şu çağrıda bulunmak istiyoruz: “gelin bize destek çıkın, destekte bulunun ki bizlerde ihtiyacı olan ailelere kömür ve odun yarımını ve kışlık giyecekleri ulaştıralım.” Buradan tekrar hayırseverlere teşekkür ediyorum, bu yardımların asıl sahibi bize destek çıkan hayırseverlerdir.” ifadelerimi kullandı.
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ