USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
GÜNDEM

“Sevgi” Mağazası açılıyor

“Sevgi” Mağazası açılıyor

“Sevgi” Mağazası açılıyor
19-01-2023 16:39
Google News

Kızılay, ihtiyaç sahibi vatandaşlar için “ “Sevgi Mağazası” Kurtalan’da açılıyor.

Türk Kızılayı Kurtalan’da hayata geçireceği Sevgi Mağazası’nda 7’den 70’e tüm ihtiyaç sahipleri yararlanacak.

Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Yener Tanık ,Siirt Kızılay Şube Başkanı Nihat Altunç’la beraber Kurtalan Kızılay Başkanı Tacettin Lale’yi ziyaret ederek Kurtalan’da açılacak olan sevgi giyim mağazası ile ilgili çalışmalarda bulundular.

Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Yener Tanık: “Sevgi Mağazası’ndan” ihtiyaç sahibi vatandaşlar muhtarlıklardan alacakları gerekli belgeleri yanlarında bulundurmak kaydıyla ücretsiz bir şekilde faydalanacak.

İhtiyaç sahipleri için açılacak olan mağazada 0-2 yaş arası çocuklarının beslenme ihtiyacı, 0-18 yaş aracı çocukların giyim ihtiyacı ile doğum yapan anneler ve çocuklarına doğum paketi, bebek bakım ürünleri, hijyen malzemeleri, iç çamaşırı, giyim, oyuncak gibi ihtiyaçları ücretsiz karşılanacak. Siirt Kızılay Şube Başkanı Nihat Altunç, Kurtalan Şube Başkanımız Tacettin Lale ile beraber Kurtalan’da yapılacak çalışmaları istişare ettik. Kurtalan için hayırlı olsun.”

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
Naci
Naci 8 ay önce
Memleketetteki dernek vakıf ve bazı sivil toplum kuruluşları belli kimselerin tekelinde kalmış yenilik lazım yeni yüzlere ihtiyaç var kimi buraları gündemde kalmak için kullanıyorsa yazık
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ