USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
GÜNDEM

Yaz Kur’an Kursu öğrencileri kahvaltıda buluştu

Yaz Kur’an Kursu öğrencileri kahvaltıda buluştu

Yaz Kur’an Kursu öğrencileri kahvaltıda buluştu
12-08-2022 15:32
12-08-2022 15:33
Google News
Siirt  İl Müftülüğü’ne bağlı Molla İhsan Erdal Kur’an Kursu yöneticileri tarafından Yaz Kur’an Kursu'na katılan öğrencilere yönelik kahvaltı ve ödül töreni programı düzenledi.
Diyanet İşleri Başkanlığı rehberliğinde il ve ilçe müftülükleri koordinesinde açılan Yaz Kur’an Kursları'nda çocuklar eğitimin yanı sıra çeşitli etkinliklerde de bir araya geliyor.
Bu kapsamda Siirt  İl Müftülüğüne bağlı cami ve Kur’an kurslarında açılan Yaz Kur’an Kursları'na katılan çocuklar, Molla İhsan Erdal Kur’an kursu yöneticileri tarafından düzenlenen kahvaltı programında buluştu.
Millet bahçesinde düzenlenen Programda konuşan İl Müftüsü Vehap Kapıcıoğlu , “Peygamber Efendimiz (s.a.s.) bir hadis-i şerifinde; ‘Sizin en hayırlınız Kur’an-ı Kerim'i öğrenen ve öğreteninizdir.’ buyurmaktadır. Gerek Kur’an-ı Kerim'i gerekse diğer dini bilgileri öğrenmek için kurslarımıza gelen çocuklarımıza ve onlara bu konuda rehberlik eden görevlilerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca kahvaltı programının düzenlenmesinde emeği geçen Molla İhsan Erdal Kur’an kursu yöneticileri Necmettin Çiçek, Memet Muhdi Erkoyuncu ve Macit Çiçek  görevlileri ile maddi ve manevi katkıda bulunanlara da şükranlarımı sunuyorum.” dedi.
Kahvaltı çeşitli etkinliklerle tamamlandı.
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ