USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
GÜNDEM

Siirt TSO Başkanı Güven Kuzu’dan kurban bayramı mesajı

Siirt TSO Başkanı Güven Kuzu’dan kurban bayramı mesajı

Siirt TSO Başkanı Güven Kuzu’dan kurban bayramı mesajı
19-07-2021 11:20
19-07-2021 11:21
Google News

Siirt Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Güven Kuzu, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Bayramların gönüller arası sevgi köprüleri oluşturan, yardımlaşma ve dayanışma hissiyatını pekiştiren müstesna günler olduğunu belirten Siirt TSO Başkanı Güven Kuzu, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“İslam dünyası olarak, milli ve manevi duyguların doruğa çıktığı bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın sevincini ve heyecanını yaşıyoruz. Bayramlar, sevinç, neşe ve coşkunun buluştuğu, birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının güçlendiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst düzeyde yaşandığı çok özel günlerdir.

Ne yazık ki, bu Kurban Bayramı’nı pandemi ortamında kutluyoruz. Dost ve akraba ziyaretleri yaparken maske, mesafe ve temizlikle ilgili tedbirleri aksatmadan yerine getirmeye gayret etmeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, dünyanın sağlık ve huzura en fazla ihtiyaç duyduğu bu mukaddes zaman diliminde, başta Siirtli hemşerilerimiz ve üyelerimiz olmak üzere, aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum" dedi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Uzaylı Karikatürler