USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Yol Durumu

1TEM Otoyolunun Hendek Kavşağı-Gümüşova Kavşağı arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle İstanbul istikameti kesimler halinde trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır. (Çalışmalar 22:00-06:00 saatleri arasında olacaktır.)
2Anadolu Otoyolunun Akıncı Kavşağı-Ankara Kavşağı, Ankara Çevre Otoyolu bağlantı yolunun 4-6.km.leri arasında kavşak kolları bağlantı yolları yapım çalışmaları nedeniyle İstanbul-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
3Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolunun Susurluk Kavşağı-Balıkesir Kuzey Kavşağı 1-4.km.leri arasında bakım onarım çalışmaları nedeniyle çalışma programına göre önce İstanbul sonra İzmir istikametlerinde bant aktarma yapılarak ulaşım karşı istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
4TAG Otoyolunun Misis Kavşağı-Yılankale Kavşağı 3-9.km.leri (Baklalı Mevkii) arasında kavşak ve yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.
5Kırıkkale-Kırşehir yolunun 38-49.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle Kırşehir-Kırıkkale istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
6Uşak-Banaz-Afyonkarahisar yolunun 50-52.km.leri arasında hızlı tren hattı köprü ayağı yapım çalışmaları nedeniyle her iki yönde ulaşım servis yollarından sağlanmaktadır.
7Korkuteli-Antalya yolunun 31-33.km.leri arasında çelik tel ile şev stabilitesinin arttırılması çalışmaları nedeniyle Korkuteli istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Antalya istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
8Nevşehir-Aksaray yolunun 21-23.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
9Elazığ-Malatya yolunun 51-52.km.leri (Kapıkaya Kavşağı) arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Piraziz-Giresun-Tirebolu yolunun 32-72.km.leri arasında bulunan Keşap, Geçilmez, Uluburun, Arıdurak, Kiliseburnu, Tirebolu1 ve Tirebolu2 Tünellerinde kamera sistemleri bakım çalışması nedeniyle 08:00-18:00 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
ANKET TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Uzaylı Karikatürler
ARŞİV ARAMA
Gazete Manşetleri
SOSYAL MEDYA
Yol Durumu