Eflin Lina'ya destek çığ gibi

GÜNDEM
23-06-2021 15:48   Güncelleme : 23-06-2021 15:49
Google News

Eflin Lina'ya destek çığ gibi

Eflin Lina'ya destek çığ gibi
Gazeteci Ömer Özer'in torunu Ticaret ve Sanayi Odası çalışanı Kaan Zekeriya Özer'in bebeği Eflin Lina için kermes düzenlendi.
Siirt 15 Temmuz Meydanı Millet kıraathanesinde düzenlenen kermeste elde edilecek gelirle bebeğin tedavisi için kullanılacak.
SMA Tip 1 hastası Elfin Lina’nın Amerika’da yapılması gereken tedavi için ihtiyaç duyulan paranın toplanması için düzenlenen kermese herkesin destek vermesini isteyen Ulus Aile Destek merkezi Müdürü Nurten Temiz, "Kızımızı yaşatacağız" dedi.
ADEM öncülüğünde düzenlenen kermese tüm hayırseverlerin desteğini beklediklerini belirten Temiz, "Kızımız Elfin Lina için 15 Temmuz Demokrasi Meydanı Millet Kıraathanesinde başlayan kermese büyük bir talep bekliyoruz. Yardım toplanması için Valilik izni çıkan bebeğimizi kurtarmak hepimizin elinde. 10 gün yapmayı planladığımız kermeste ilimizin yerel yemekler ve değişik el sanatları ve ürün satışı olacak. Kermesten elde edilecek gelirler bebeğimizin tedavisinde harcanacak. Tüm Siirt'i destek olmaya bekliyoruz." dedi.
Kermesin ilk gününe vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.