USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
ASAYİŞ

Siirt'te resmi bayramlaşma

Siirt Valisi ve Belediye Başkan Vekili Osman Hacıbektaşoğlu, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Uğur Ertekin, İl Emniyet Müdür Vekili Hasan Tuğan ile birlikte vatandaşlarımızın huzur ve güvenliği için gecesini gündüzüne katan görev başındaki emniyet ve jandarma personelini ziyaret ederek, kurban bayramını tebrik etti.

Siirt'te resmi bayramlaşma
22-07-2021 17:34
22-07-2021 17:36
Google News
İlk ziyaretini, ’15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda trafik uygulamalarını yapan emniyet mensuplarının Kurban Bayramı’nı tebrik ederek başlayan Vali Hacıbektaşoğlu daha sonra Siirt-Kurtalan Kezer kavşağı Yol Uygulama Noktası’nda görev yapan Jandarma personeli ile bir araya geldi.
 
Yol Kontrol noktasında Jandarma personeli ile birlikte uygulamaya katılan Vali Hacıbektaşoğlu bayramın hüzne dönüşmemesi için sürücülere trafik kurallarına uymaları yönünde tavsiyelerde bulundu. 
Vali Hacıbektaşoğlu daha sonra Kilit-1 ve Kilit-3 Polis Yol Kontrol Noktalarında görev yapan polisleri ziyaret ederek, kurban bayramlarını tebrik etti.
Emniyet ve jandarma personelinin, vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için bayramda da özverili bir şekilde çalıştığını ifade eden Vali Hacıbektaşoğlu, tüm güvenlik güçlerimize görevlerinde başarılar diledi.
Daha sonra Siirt Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret ederek, görev başındaki sağlık çalışanlarının da bayramını kutlayan Vali Hacıbektaşoğlu, son olarak Siirt Belediyesi İtfaiye Müdürlüğünü ziyaret etti.  İtfaiye personelinin kurban bayramını kutladı.
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Uzaylı Karikatürler